בדיקת סטטוס החזר מס הכנסה

1251902-min

הגשתם בקשה לקבלת החזר מס הכנסה? במהלך זמן הטיפול בבקשה, תוכלו לברר את הסטטוס של הטיפול בבקשה. חלק חשוב מקיצור זמן הטיפול בבקשה הוא מילוי נכון של הדו"ח, והגשה של כל המסמכים הנדרשים.

 

שלב משמעותי בהגשת הבקשה- בדיקת הדו"ח!

כל הטיפול בבקשת החזר המס- מתבסס על בדיקת הדו"ח. ולכן, אם מילאתם אותו בצורה נכונה וטובה, משך הזמן של הטיפול בבדיקת הדו"ח יהיה קצר יותר.

 

כיצד נעשה חישוב החזר המס?

חלק משמעותי נוסף בטיפול בבקשה, הוא החישוב של גובה ההחזר לו מגיש הבקשה זכאי. אנשי מס הכנסה לומדים את נתוני החישוב מהמסמכים שהוגשו.

אילו מסמכים יעזרו לכם לקבל החזר מס? ייתכן ואנו לא מודעים לכך, אך סטודנטים לתואר לראשון או לחלק מלימודי המקצוע (הנדסאות), זכאים להחזרי מס. ולכן, לבקשה של החזר המס, מומלץ לצרף אישור לימודים. יש לכם ילד נכה או בעל מוגבלות? אם תצרפו מסמכים מתאימים ואישור מביטוח לאומי- תוכלו לקבל נקודות נוספות של הטבות במס. באיזה יישוב אתם מתגוררים? ישנה רשימת יישובים שהמגורים בהם מעניקה הטבות במס. לפני הגשת הבקשה, בדקו אתם  גרים באחד מהיישובים הללו. כדי לקבל את ההטבה- יהיה עליכם להגיש מסמך אישור תושבות מהרשות המקומית.

 

השלב הסופי- תשלום החזר המס.

השלב האחרון בטיפול בבקשה- הוא שלב החזר המס לחשבון הבנק של מגיש הבקשה. אם רשמתם בטופס הבקשה את פרטי חשבון הבנק בצורה נכונה- אתם תראו את הכסף מרשות המיסים נכנס לחשבון הבנק שלכם.

 

למה כדאי לקחת עזרה מקצועית בהגשת בקשה להחזר מס?

לעיתים ההמתנה לקבלת הכסף לאחר הבקשה להחזר מס דורשת סבלנות. יש מדי פעם לבדוק את סטטוס הבקשה, ולהוסיף לעיתים מסמכים. אנשי מקצוע המטפלים בבקשות אלו יעמדו בקשר רציף עם רשות המיסים, ויבדקו את מצב הטיפול בבקשה.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

עד כמה חשוב לבצע בדיקת אל הרס

בעזרת בדיקות אל הרס ניתן לבצע איתור של נזילות ולעשות תיקונים  מבלי לגרום לשום נזק. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שכוללת שימוש במצלמה זעירה ושרוול שמוכנס לתוך

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor