למי מתאים להשתמש במדפים ממתכת?

מדפי מתכת נחשבים למסיביים וחזקים מאלו המיוצרים מחומר רך יותר כמו עץ, פלסטיק ועוד. הם מתאימים מאוד לאחסון כלים, אביזרים וחומרים כבדים. כך כלי עבודה, מכלי צבע ונוזלים אחרים, שקים גדולים בהם יש חומרי בנייה, דישון ועוד. מטבע הדברים, הם מותקנים במחסנים של חברות ועסקים בתחומי התעשייה, השינוע, הייצור, האחסון ועוד. כך במרלוגים, במרכזי אחסון אסטרטגיים, במפעלי מתכת ובנייה ועוד. מדפים מודולריים ממתכת יכולים להתאים מאוד בגלל היתרונות שהם מביאים איתם. הם מגולוונים ואינם מחלידים לאורך הזמן, חזקים ומסיביים, מותקנים בשיטה מקצועית המותירה אותם יציבים מאוד ועוד.

יתרונות מבחינת חיסכון במקום

יתרון אדיר שלהם הוא ביכולת להתאימם לחדרים וחללים מגוונים מבחינת הגודל, הצורה והמידות. קיימים מדפים במידות שונות שחלקם מלבניים ואחרים מרובעים. כך, שניתן לנצל את שטח הקיים לאורך, לרוחב ולגובה. ניתן להחליט על המרווח בגובה בין אחד מהשני, לבחור את אלו המתאימים לפינת החדר וכדומה. יתרון אחר הוא באפשרות הקלה להוסיף או להפחית על פי הצורך העתידי. בנוסף, הם נאים ומוסיפים רבות למראהו של המחסן. החיסכון בשטח מפחית עלויות רכישה, השכרה, תשלומי מיסי ארנונה וכדומה. כל אלו לא באים בחשבון על שטח הנותר למעבר, לגישה נוחה ולפעילות נדרשת אחרת.

רכישה מקוונת

רכשיה באמצעות האינטרנט נחשבת לקלה ויעילה מאוד באתר של מדף פיקס למשל. באתר ניתן לראות דגמי מדפים מצולמים כולל פירוט על תכונותיהם, מידותיהם והמפרט המייחד אותם. ניתן לבחור את אלו בעלי כושר הנשיאה הרב ביותר המתאים לצרכים. קיימים גם סרטוני והסברי הרכבה עצמאית ניתן, כמובן, גם לקבל שינוע והתקנה על ידי החברה. כאשר כל החבילה  הזאת מגיעה במחירים ובתנאים נוחים הרי שהאטרקטיביות שלה אך עולה. מומלץ לכל אחד לרכוש בדרך מושלמת זאת.