למה סלון איטלקי כזה יקר?

סלון איטלקי

המאמר באדיבות https://www.excellent-il.com

סלון איטלקי הוא סימן ההיכר של מערכות ישיבה מעור שהן באיכות מעולה. זו הסיבה שלקוחות רבים רוכשים ריהוט מעור ולאחר כמה שנים כאשר הוא מתבלה, רוכשים ריהוט חדש שגם היא מעור. 

סלון איטלקי 

לאורך שנים רבות יצא שמו של סלון איטלקי מעור כסלון המשובח ביותר הקיים, עם זאת כאשר מעוניינים לרכוש סלון איטלקי יש לבדוק את הדברים לעומק כיוון שקיימים כמה סוגי עור וחשוב לדעת ולהכיר את ההבדלים ביניהם.

אזורים שונים באיטליה מתמחים בסוגים שונים של עור ולכן אם סלון איטלקי יוצר בחבל ארץ מסוים הוא הטוב ביותר ואם יוצר בחבל ארץ אחר, איכותו פחותה.

בדיקה של איכות העור 

באופן טבעי לא כל אדם מכיר את כל סוגי העור הקיימים וגם לא יודע להבחין מה הם ההבדלים ביניהם מבחינת טיב החומר והעלויות של כל אחד מהם. לכן חשוב לבדוק נושא זה באופן מעמיק, לשאול ולבדוק איזה סוג עור ספציפי מדובר, מה האיכויות שלו, או אם מדובר בעור הפוך. 

עלות של סלון עור 

כאשר מדובר בעור בדרגת האיכות הגבוהה ביותר הוא אכן יקר לאור העבודה הרבה הכרוכה הן בעיבוד שלו והן בתפירה. זוהי עבודה שאינה פשוטה ורק אנשים מקצועיים שהם בדרך כלל וותיקים ועם מיומנות רבת שנים מסוגלים לבצע זאת. 

מעבר לכך יש את כל עלויות הייבוא מאיטליה, הובלה בשילוח ימי בתוך מכולות עד ההגעה לישראל והעלויות שנלוות לכל יבוא ארצה, מייקרות את מחיר המכירה של מערכת הישיבה המקורית. 

אף על פי שמדובר במוצר יקר, הוא אלגנטי, יוקרתי ומעניק נראות עיצובית ייחודית לכל חדר מגורים וזו הסיבה שלקוחות רבים בוחרים שוב ושוב לרכוש סלון איטלקי מעור. 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor