איך לשמור נכון על עדשות המגע?

לא מעט אנשים בוחרים להרכיב עדשות מגע. מדובר על תחליף למשקפיים שמאפשר לכל אדם לראות בצורה נוחה ומעבר לכך, מאפשר לו להיפטר מהמשקפיים במידה והוא מרגיש שהמשקפיים פוגעות לו במראה החיצוני. יחד עם זאת, אם הלכתם על עדשות שבועיות, חודשיות או שנתיות, חשוב מאוד שתדעו כיצד לשמור על העדשות. שמירה על עדשות היא דבר חשוב מאוד הן בכדי לשמור על בריאות העיניים שלכם והן בכדי שהעדשה תשמר לפרק הזמן שהיא רלוונטית בצורה הטובה ביותר.

כיצד שומרים על עדשות מגע

כאמור, חשוב מאוד לשמור על עדשות המגע בצורה הטובה ביותר במיוחד כאשר מדובר בעדשות מגע עם צילינדר . עליכם לרכוש תמיסה לעדשות המגע שבה יש להשרות בכל פעם שמורידים את העדשות. כמובן שיש לרכוש קופסא ייעודית לאחסון העדשות ויש להחליף את התמיסה בקופסא בכל יום מחדש.

טרם מרכיבים את עדשות המגע יש לשטוף ידיים בצורה יסודית ואיכותית על מנת שהעדשה לא תפגע באופן כלשהו

חשוב מאוד לשטוף את עדשות המגע לפני כל שימוש בהן וכן, במידה והיא נופלת מהעין או מציקה לכם בעין ואתם מוציאים אותה בכדי להרכיב אותה שוב.

חשוב מאוד לרכוש תמיסה איכותית להשריית העדשה ולשטיפת העדשה וזאת בכדי לשמר את העדשה בצורה הטובה ביותר לאורך זמן.

אין להשתמש בציפורניים לצורך הוצעת העדשה או לצורך הרכבתה אלא בכרית האצבע וזאת בכדי שהעדשה לא תקרע באופן כלשהו.

חשוב מאוד לשמור על עדשות מגע חודשיות בצורה הטובה והראויה ביותר וזאת בכדי שהן ישמרו לכם על העיניים ויחזיקו מעמד בצורה הטובה ביותר מבלי להינזק לאורך זמן רב. כאשר לא שומרים היטב על עדשה היא יכולה לפגוע באיכות הראייה ולהינזק תוך פרק זמן קצר של שימוש.